ЕРАЗМУС +

Старе игре за ново време

Користећи искуство које смо већ стекли учешћем у Еразмус плус пројектима, наша школа је по први пут аплицирала као координатор на једном КА210 пројекту. С обзиром на то да веома мали број пројеката овог типа буде одобрен, веома смо поносни на то што је пројекат наше школе „Старе игре за ново време“ успео да се издвоји. КА210 пројекти малих парнерстава подразумевају сарадњу са другим европским школама, размену искустава и примера добре праксе и развијање резултата. Тема нашег пројекта су традиционалне дечије игре, а његова реализација је осмишљена кроз три занимљиве и креативне активности. Пројекат ће трајати 18 месеци, у његовој реализацији ће учествовати и наставници и ученици, а реализоваћемо га заједно са партнерским школама „Рихарда Јакопича“ из Љубљане и „Пехлин“ из Ријеке.